Sesja fotograficzna niejedno ma imię. Za to jest fajnym prezentem pod Choinkę :)

Nazywam się Tomasz Puchalski i jestem fotografem. Nie byłem nim zawsze, ale od ponad 10 lat moje życie jest związane z fotografią. Od kiedy zarabiam nią na życie, mogę się nawet nazywać profesjonalnym fotografem 🙂

Z własnego, osobistego doświadczenia wiem jak bardzo ważne są dobre zdjęcia. Pierwsze jakie mi przychodzą do głowy, to te które zapisują „na kliszy” naszych bliskich. Dzisiaj moja wnusia skończyła 1,5 roku, a bawiły się z nią coraz starsze córeczki.

A przecież dopiero co Zosia była taka malutka, a Julcia dopiero przyszła na świat. Nie wspomnę o synku, który niedługo będzie świętował urodziny z trójką z przodu. 

Czas pędzi. Warto mieć najlepsze pamiątki – a taki są bez wątpienia rodzinne albumy pełne udanych zdjęć. Niełatwo jest je zrobić samemu, o czym przekonują się studenci moich zajęć w AFA. Czasem warto po prostu wynająć fachowca.

Tak jak do naprawy pralki czy zaprojektowania mieszkania. Profesjonalista ma to do siebie, że (zazwyczaj) wie co robi, ma odpowiednie narzędzia, a przede wszystkim nie robi tego pierwszy raz. 

Idąc tym tropem, ofertuję swoje skromne usługi fotografa rodzinnego. Zaproś mnie do swojego domu, pójdźmy razem na spacer po warszawskiej Starówce czy bulwarach wiślanych, a ja zrobię Tobie i Twojej rodzinne fajne zdjęcia.

Pomogę Ci potem przygotować album, kalendarz czy fotoobraz. Wiem jak to zrobić, wiem gdzie w Warszawie je wydrukować niedrogo i dobrze. Podobnie jak podczas sesji, ja będę wykonywał swoją robotę, gdy Ty będziesz mógł się cieszyć chwilą.

Nie każdy z nas ma rodzinę, za to będąć dorosłym na 99,99% pracuje zawodowo. A to oznacza potrzebę posiadania przynajmniej zdjęcia do CV, a często profilowego na Linkedin czy stronę www własnej działalności.

Wizerunek profesjonalisty to marka, którą buduję z sukcesem od kilku lat. Moje zdjęcia są rozpoznawalne, a czasem nawet (jak się potem dowiaduję…) służą jako wzór do naśladowania podczas sesji firmowych realizowanych przez „konkurencję”.

Zapewniam, że w studio na Al. Róż 8 powstanie Twój profesjonalny portret, który będzie na Ciebie pracował przez kilka lat, przyczyniając się być może do znalezienia lepszej pracy czy zwrócenia uwagi przez czujnych headhunterów na Linkedin.

Po pracy często jesteśmy aktywnymi sportowcami, a jeśli miałbyś ochotę uwiecznić swój trening Crossfit czy wycieczkę na Gassy, chętnie służę pomocą.  

A na koniec do rzeczy – idą Święta, czas prezentów. Możesz każdą z opisanych wyżej (i tych nieopisanych również) form fotograficznej usługi kupić w postaci vouchera prezentowego.

Każdy będzie ważny 12 miesięcy a jego wartość będzie zależeć od konkretnego cennika lub mojej indywidualnej wyceny.

Napisz do mnie, albo zadzwoń (+48 662 222 232) po więcej szczegółów. Pomogę, nawet w niedzielę 24 grudnia. No, bez przesady, tak do 14:00 🙂