O mnie słów kilka

cropped-tomasz_puchalski.jpgNazywam się Tomasz Paweł Puchalski. Od kilkunastu lat mieszkam w Warszawie, tu urodziło się dwoje z czworga moich cudownych dzieci . Od czerwca 2016 jestem dziadkiem, więc jak to mówią młodzi – „dzieje się” :)

Staram się żyć ze swojej pasji jaką jest fotografia. Jestem założycielem Akademii Fotografii Amatorskiej AFA, właścicielem studio fotografii biznesowej „Wizerunek profesjonalisty„, autorem wielu poradników i artykułów dla amatorów fotografii, a także, na koniec, fotografem komercyjnym.

IMG_5468Próbowałem wielu rodzajów fotografii. W ramach AFA mogłem uczestniczyć w warsztatach aktu, portretu, fotografii studyjnej czy plenerowej. Zrobiłem sporo niezłych zdjęć, spotkałem prawdziwych Mistrzów fotografii, wiele się nauczyłem.

Dzisiaj już wiem, że najbardziej lubię fotografować ludzi. Lubię bardzo sesje rodzinne. Oferuję swoje skromne umiejętności i czas i chcę wziąć udział w Waszym rodzinnym życiu, być Waszym fotografem.

Sam posiadam dzieci, rodzinę i wiem jak po latach ważne są wspomnienia. Dobrze, jeśli kadry w rodzinnym albumie są ciekawe, profesjonalne 🙂

tpu_mz_sesja_sportowa_001-4Ostatnio jako zapalony kolarz amator, wpadłem na pomysł połączenia bardzo przyjemnego z bardzo pożytecznym – zapraszam na indywidualne sesje fotograficzne na rowerze.

Sesja wykonana w plenerze, przy użyciu profesjonalnej lustrzanki, obiektywów i lamp błyskowych. Ja też będę na rowerze, więc i dynamiczne ujęcia z GoPro są w pakiecie.

Na koniec – jeśli masz pomysł na wykonanie konkretnej sesji zdjęciowej, której nie mam w ofercie, pomocy przy rodzinnej uroczystości lub może potrzebujesz indywidualnego, krótkiego kursu z fotografii cyfrowej, odezwij się po prostu do mnie. Na pewno coś wymyślimy, bo ja kocham tę robotę 🙂

1 komentarz do “O mnie słów kilka”

Możliwość komentowania została wyłączona.