Rodzinna fotograficzna sesja świąteczna – zamów mnie już dzisiaj :)

Zbliżają się dla wielu najważniejsze święta w roku – Boże Narodzenie. A na pewno najbardziej wyczekane dla najmłodszych członków naszych rodzin – nasze dzieci.

Anglosaska tradycja pozowanych zdjęć świątecznych, koniecznie w gronie rodziny, z dziadkami, rodzicami, gromadką słodkich dzieci i domowych ukochanych zwierząt, zaczyna się powoli rodzić i w Polsce.

Oferuję wykonanie takiej sesji w Twoim domu (bo masz taki piękny kominek i choinkę jak z reklamy Coca-Coli, prawda?) z profesjonalnym światłem, uwagą, pozowaniem i mnóstwem dobrej zabawy.

Obiecuję położyć na szalę wszystkie swoje umiejętności, Ty postarasz się również – wymyślisz, uszyjesz, kupisz dla swojej rodziny te wszystkie bajkowe stroje, czapeczki, pudełeczka i anielskie włosy 🙂

Spotkamy się w Twoim domu lub w klimatycznym studio na Al. Róż 8.

Oczywiście w studio trudno będzie zrobić zdjęcia z kominkiem w tle, ale wtedy powstaną na pewno świetne, świąteczne zdjęcia studyjne. Czyste, jasne portrety cudownej rodziny.

Jeśli jednak zdecydujesz się na sesję fotograficzną w Twoim domu/mieszkaniu, będziemy mogli zdecydowanie bardziej poszaleć. Warto chyba iść w tym kierunku.

Zdjęcia ilustracyjne do tego wpisu musiałem dzisiaj kupić w internetach, ale mam nadzieję, że wspólnie zrobimy równie fajne, a nawet lepsze – bo z Twoimi bliskimi, a ich nie zastąpi nawet najpiękniejszy aktor czy modelka.

beautiful little girl with gifts on a windowsillJeśli chcesz zrobić rezerwację, omówić szczegóły i inne istotne detale – napisz lub zadzwoń (+48 662 222 232), z przyjemnością o wszystkim porozmawiam.

Na koniec refleksja – róbmy dobre zdjęcia naszej rodzinie, naszym bliskim jak tylko i kiedy tylko się da. Najlepsze jakie potrafimy, lub jakie możemy uzyskać wynajmując zawodowca.

Bo czas płynie. Nieubłaganie. Dzieci nam rosną, najstarsi odchodzą, wszystko się zmienia. Dobre zdjęcia pozostaną pamiątką na zawsze… 

A mniej więcej rok temu miałem przyjemność zrealizować taką właśnie sesję w rodzinie Państwa Błażejczyków, rzuć okiem jak nam cudownie poszło 🙂