Idzie wiosna, zaplanuj swoją rodzinną sesję fotograficzną

www-tomaszpuchalski-pl_saskersi_maj2012_018Idzie wiosna. Jeszcze nieśmiało, z nawrotami zimna i szronu o poranku, ale jednak konsekwentnie. Przyroda budzi się do życia, a i w nas wstępuje nowa energia. Mamy ochotę na robienie nowych rzeczy.

www-tomaszpuchalski-pl_bojarscy_czerwiec_2012_065Jedną z takich rzeczy może być Twoja pierwsza w życiu sesja rodzinna. Zrealizowana przez zawodowego fotografa. Ojca dzieciom, dziadka. Przeze mnie 🙂

www-tomaszpuchalski-pl_eivy_071Zdjęć rodzinnych zrobiłem więcej niż wszystkich innych razem wziętych. Oczywiście głównie prywatnych, własnej cudownej rodziny.

Czworo dzieci, a ostatnio wnusia to jest nieprzebrany „materiał fotograficzny” 🙂

www-tomaszpuchalski-pl_Jeniffers_Family_125Od kilku lat mam przyjemność realizować fotograficzne sesje rodzinne. Wybrane przykłady publikuję na tej stronie.

tomaszpuchalski.pl_Paula's family_042W okresie świątecznym zachęcałem do sesji bożonarodzeniowej, teraz myślę, że warto złapać w kadry trochę słońca, a może i kwitnące magnolie w Powsinie?

Osobiście lubię też spacery po Starówce, tam zawsze znajdzie się coś ciekawego, klimatycznego.

Ale miejsce i czas sesji to zawsze sprawa do uzgodnienia. Jestem elastyczny. Zapraszam do rezerwowania swojej sesji. Najlepiej zadzwonić, można szybko omówić większość szczegółów. +48 662 222 232. Czekam na Twój telefon.